دوره1100 واژه

قیمت اصلی : 160 هزار تومان

به مدت محدود فقط : 99 هزار تومان

دوره1100 واژه


کتاب 1100 واژه ( 1100 words ) کتابی است منتشر شده از انتشارات بارونز که برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی مورد مطالعه قرار می گیرد. این کتاب یکی از منابع اصلی واژگان در آزمون های بین المللی نظیر آیلتس و تافل و ... محسوب می شود.

لازم به ذکر است سطح لغات کتاب 1100 واژه بارونز قدری مشکلتر از سایر کتب مشابه در این زمینه است و به طور معمول توسط زبان آموزان در سطوح متوسط به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

با مطالعه این کتاب زبان آموز به تسلط کافی در زمینه واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح، دست خواهد یافت. پیشنهاد می شود به عنوان پیش نیاز قبل از مطالعه این کتاب از کتاب های 504 و 600 واژه ضروری استفاده شود.

از ویژگی های بارز این کتاب، دسته بندی لغات به صورت هفتگی و روزانه است. به این معنا که زبان آموز با یک برنامه هفتگی که توسط کتاب طرح ریزی شده است، به یادگیری لغات می پردازد. لغات هر درس در قالب متون یک پاراگرافی به همراه تمرین هایی به صورت تست، جای خالی و ... ارائه گردیده است.ما در این دوره دروس این کتاب را به ویدیو تبدیل کرده ایم و لغات موجود در این کتاب را به زبان ساده و بامثال های مختلف و متفاوت توضیح داده ایم . و در آخر کاربرد هریک از این لغات را در اصطلاحات ( idiom ) انگلیسی توضیح خواهیم داد.

روزانه 1 درس (20لغت) در کانال کلاس قرار میگیرد. کانال کلاس همیشه و همه جا در دسترس شما خواهد بود.

و بعد از اتمام دوره کانال حذف نخواهد شد آموزش هر لغت به همراه تلفظ، عکس نوشته، مترادف، مثال، کد، ریشه شناسی، و مهم ترین بخش توضیحات صوتی استاد. هزینه دوره 160 هزار تومن هست،

اما با تخفیف ویژه فقط 99 هزار تومان پرداخت میکنید. برای اینکه ذهن زود خسته نشود با زبان طنز لغات آموزش داده میشوند.

در کانال کلاس هیچ مطلب بی ربط و تبلیغ انجام نمیشود طول دوره جدید 46 روز کاری. کتاب 48 درس داره. هر درس دریک روز گذاشته میشه.


به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در دوره آموزش زبان استاد آرش‌نیا شرکت کنید.

اگر جز افرادی هستید که سالهاست به آموزشگاه‌های مختلف رفته یا دوره‌های آموزشی مختلفی را گذرونده‌اید ولی هنوز توانایی درست صحبت کردن یا اینکه هنوز فیلم که نگاه می‌کنید 30 یا 40 درصد جملات را بیشتر متوجه نمی‌شوید؛ این دوره دقیقا برای شماست. چرا؟ چون روش آموزشی این دوره توسط استاد آرش‌نیا این‌گونه است که انگلیسی واقعی را از دل فیلم‌ها آموزش داده می‌شود. یعنی هر چیزی که آموزش می‌بینید بلافاصله همان کلمه یا آموزش را در فیلم می‌بینید و این باعث می‌شود از روز اول هم قدرت شنیداری شما تقویت شود و هم با اصل کلمه در زبان اصلی آشنا می‌شوید که با چند بار تکرار و تمرین در ذهن شما ماندگار می‌شود و مهمتر این‌که این کار باعث می‌شود تلفظ و لهجه شما هم تقویت شود.


اینستاگرام ما را دنبال کنید.

instagram.com/arashnia.englishpage

جهت مشاور و ثبت نام کلاس عدد 6 را به آیدی تلگرامی زیر ارسال کنید

T.me/class_504

09034003317

آموزش های دیگر مترجم وان

دوره1100 واژه

سطح : تمامی سطوح

قیمت اصلی : 160 هزار تومان

به مدت محدود فقط : 99 هزار تومان

دوره 504 واژه

سطح : تمامی سطوح

قیمت اصلی : 240 هزار تومان

به مدت محدود فقط : 180 هزار تومان

دوره مکالمه و گرامر

سطح : تمامی سطوح

قیمت اصلی : 600 هزار تومان

به مدت محدود فقط : 450 هزار تومان

دوره آمادگی آیلتس

سطح : پیشرفته

قیمت اصلی : 2,100,000 تومان

به مدت محدود فقط : 1,000,000 تومان

اگر سوالی دارید، با ما در میان بگذارید.

09128319661 - 02128428358