ترجمه دانشجویی با کیفیت و قیمت مناسب

ترجمه دانشجویی با هزینه مناسب و کیفیت ترجمه بالا

ارائه قیمت دانشجویی برای جذب مشتری از اقشار دانشجو به یک موضوع خیلی عرف تبدیل شده و اکثر مشاغل از این واژه برای جذب مشتری بیشتر استفاده می کنند. ترجمه دانشجویی یکی از معروفترین این موارد است و ما در این مطلب قصد داریم توضیحات کاملی در رابطه با این نوع ترجمه ارائه داده و توضیح دهیم که همیشه نیز، تمامی آگهی های ترجمه دانشجویی نشان از فایده این نوع ترجمه نمی باشند. در نهایت نیز ویژگی های سایت آنلاین مترجم وان در ترجمه دانشجویی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را شرح می دهیم.

ترجمه دانشجویی چگونه است؟

دانشجویان عزیز اقشاری از جامعه هستند که به دلیل عدم توانایی انجام کار به صورت تمام وقت و پرداخت هزینه های بالای تحصیلی و از طرفی ارج نهادن به جایگاه والای کسب علم در بسیاری از مواقع تسهیلات و تخفیفات دانشجویی را از نهادهای دولتی و شخصی دریافت می کنند.

ترجمه دانشجویی
علاوه بر یادگیری فنی بخش بزرگی از کار دانشجویان به تحقیق و ترجمه مقالات مختلف برمی گردد.

تمامی آثار مهم علمی و پژوهشی به زبان مشترک مردم جهان یعنی زبان انگلیسی منتشر می شوند. از این رو فردی که بخواهد در رابطه با موضوعی تحقیقات مفصل انجام دهد بایستی از مقالات و کتب رفرنس انگلیسی استفاده کند.

دانشجویان مقطع ارشد و دکتری بیشترین حد استفاده از کتب و مقالات انگلیسی را دارند و گاهی حتی لازم است فرد در مدت چند روز ده ها مطلب کاملا انگلیسی را مطالعه کرده، درک کند و آن را به روشی دیگر بیان و ارائه کند.

تسلط داشتن به زبان انگلیسی همیشه خوب بوده و توصیه می کنیم در هر سنی هستید این کار را در برنامه فعالیت های خود قرار دهید اما خیلی از اوقات می توان جهت نظم دادن به برنامه کاری و جلوگیری از اتلاف وقت برخی از کارهای خود در رابطه با ترجمه های درسی را به افرادی که تخصص آن ها ترجمه می باشد بسپارید.

بسیاری از آگهی های ترجمه دانشجویی با قیمت کم و سرعت بالا را می بینیم که متاسفانه باید بگوییم این آگهی ها شعاری بیش نیستند. در صورتیکه فردی تخصص و دانش کامل در یک زمینه ای را داشته باشد و از طرفی به دنبال ترجمه با کیفیت و روان نیز باشد، تمام این ها زمان می خواهد و هزینه آن نیز قطعا خیلی پایین نخواهد بود.

ویژگی های ترجمه دانشجویی
قابل درک بودن ترجمه به منظور جلوتر انداختن کارها مهم ترین موضوع در ترجمه دانشجویی است.

منظورمان این نیست که ترجمه دانشجویی ارزان کاملا غلط است اما در نظر گرفتن تخفیف برای دانشجویان با ترجمه ارزان قیمت کاملا متفاوت است.

ترجمه دانشجویی خوب در واقع ترجمه ای است که به شدت مبادی قانون تحویل به موقع و ترجمه ای با کیفیت بسیار بالا و روان بودن متن ترجمه می باشد. در صورت امکان می توان تخفیفات خوبی نیز برای قشر دانشجو و تحصیلکرده در نظر گرفت.

ترجمه دانشجویی در مترجم وان

از آنجایی که بخش بزرگی از مشتریان و همراهان تیم مترجم وان را اساتید و دانشجویان گرامی تشکیل می دهند تیم مترجم وان نیز سعی داشته است تا پاسخگوی تمام افراد در رشته های مختلف و مقاطع تحصیلی گوناگون باشد.

مهم ترین موضوع پررنگ در ترجمه دانشجویی بحث ارزان بودن ترجمه و تحویل سریع ترجمه می باشد که مترجم وان تا جایی که به کیفیت ترجمه آسیبی نرسد هر دوی این موارد را در ترجمه دانشجویی لحاظ کرده است.

مترجم وان و ترجمه دانشجویی آن
تمامی ترجمه ها در مترجم وان به صورت تایپ شده، فرمت بندی شده و مرتب تحویل مشتری می گردند.

هدف اصلی مترجم وان از همکاری با دانشجویان ارائه ترجمه ای با زبان روان و کیفیت بالای ترجمه می باشد که تا حد ممکن و به نوبه خود نگهدار راه علم و پیشرفت در کشور عزیزمان گردد.

مترجم وان ترجمه چه رشته های درسی را می پذیرد؟

تیم مترجم وان شامل مجموعه بزرگی از مترجمان با تجربه بالا یا تازه کار اما با معلومات می باشد که به صورت تمام وقت جهت خدمت به مردم تعهد داده اند. در این شرکت خدمات آنلاین ترجمه و تایپ متخصصانی در رشته های تحصیلی زیر و با دانش زبان بالا وجود دارند که می توانید مطالب ترجمه خود در هر یک از این رشته ها را به آنان بسپارید.

 • ترجمه دانشجویی مقالات علوم پایه در تمام شاخه های موجود در رشته های ریاضی، ریاضی کاربردی و فیزیک
 • ترجمه دانشجویی در رشته های مهندسی برق شاخه الکترونیک، قدرت، مخابرات و کنترل
 • مهندسی مکانیک در شاخه های سیالات، جامدات، ساخت و تولید، جامدات، دریا، تاسیسات، نیروگاه، مهندسی خودرو، مکاترونیک، هوافضا، بیومکانیک، سیستم های انرژی
 • ترجمه دانشجویی مهندسی شیمی و نفت دررشته های صنایع شیمیایی معدنی، صنایع نفت، صنایع گاز، صنایع پالایش، پتروشیمی، جداسازی، طراحی فرآیندها، کاتالیست، ترمودینامیک، نانو شیمی، مهندسی نفت، حفاری، مخازن، هیدروکربوری و …
 • ترجمه دانشجویی کامپیوتر، نرم ‌افزار، سخت ‌افزار، مهندسی فناوری اطلاعات، معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی، مکاترونیک، الگوریتم‌ها و محاسبات، شبکه های کامپیوتری، امنیت اطلاعات، تجارت الکترونیک
 • ترجمه دانشجویی مهندسی مواد در رشته های مواد، بیومتریال، سرامیک، شکل‌ دادن فلزات، ریخته‌ گری، جوشکاری، استخراج فلزات، حفاظت و خوردگی فلزات، مهندسی سطح، تغییر شکل فلزات
 • ترجمه دانشجویی مهندسیعمران در رشته های سازه، سازه‌های هیدرولیکی، مهندسی زلزله، راه و ترابری، مکانیک خاک و پی، مهندسی آب در دو گرایش هیدرولیک و منابع آب، ،سازه‌های دریایی، مهندسی مدیریت ساخت، مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل، مهندسی محیط زیست، مهندسی عمران نقشه برداری در تمامی گرایش ها
 • ترجمه دانشجویی رشته های مهندسی صنایع
 • ترجمه دانشجویی رشته مهندسی کشاورزی در تمامی شاخه های موجود
 • ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی
 • و …

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *