مترجم وان

شروع به کار سایت مترجم وان

با سلام خدمت تمامی مشتریان و مترجمین گرامی .

سایت مترجم وان  یک سایت سفارش آنلاین ترجمه میباشد که از طرفی با مشتریان و از طرفی با مترجمین با استعداد و توانمند کشورمان در ارتباط است . وب سایت و پرتال مترجم وان چندین ماه بود که راه اندازی شده بود . و اکنون با گذشت چندین ماه و تست های مختلف آمادگی دریافت هرگونه سفارش و کار را با مترجمین و مشتریان دارد .

آشنایی بیشتر با سایت مترجم وان

اگر مشتری هستید و به دنبال ترجمه متون تخصصی و عمومی خود هستید، مترجم وان را به چشم یک سایت ترجمه نبینید .میتوانید ساعات زیادی را در این سایت سپری کنید.ترجمه بخشی از کار هایی است ما در این سایت انجام میدهیم .

یک خبر خوب برای مشتریان وب سایت مترجم وان

در استراتژی و برنامه ریزی هایی که برای سایت تعیین شده قرار بر این شد تا در کنار کار ترجمه اقدام به تولید محتوای آموزشی و سرگرم کننده در حوزه ترجمه برای بازدید کنندگان و مشتریان انجام دهیم . برای شروع چندین موضوع را انتخاب کرده ایم و اگر شما هم موضوعی را درنظر دارید میتوانید از بخش نظرات برای ما ارسال کنید .

سایت ما مکانی مناسب برای مترجمان ما به حساب می آید . برای شروع با بیش از ۳۰ مترجم توانمند شروع کرده ایم و به صورت دائم در حال جذب مترجم هستیم .مترجمین ما بصورت درصدی (با درصد بالایی نسبت به سایت هایی مشابه)با ما کار میکنند و درصد بیشتری را مترجم کسب میکند تا انگیزه کافی را برای ترجمه داشته باشد . (اندک درصد کسر شده از حقوق مترجمین جهت تبلیغات و هزینه سایت خرج میشود.)

محاسبه هزینه ترجمه

هزینه های ترجمه در سایت بصورت خودکار و بصورت فرمول های از پیش تعیین شده حساب میگردد . و اینطور نیست که برای هر ترجمه با توجه به فاکتور های غیر اصولی هزینه را اعلام کنیم . این یک مزیت برای هر دو طرف میباشد . زیرا اینطور نیست که دستمزد کمی را به مترجمین فعال در سایت بدهیم . و اینطور هم نیست که بخواهیم قیمت بالایی را برای ترجمه ها بدهیم .

خدمات تخصصی مترجم ۱

هدف اصلی ما ترجمه متون تخصصی و عمومی میباشد . ترجمه هایی از قبیل مقاله ، کتاب ، آهنگ و … ترجمه های ما در سریع ترین زمان و با ارزان ترین قیمت ممکن صورت میگیرد . در قبال هزینه ای که پرداخت میکنید متن شما بصورت سریع و دقیق ترجمه میشود و در صورت درخواست تایپ شده در اختیار شما قرار میگیرد .

تعرفه ما مشخص است و میتوانید از صفحه محاسبه هزینه ترجمه  آن را بدست آورید .

اگر شما نیز یک مترجم هستید میتوانید در پنل ما عضو شوید و بعد از پذیرفتن قوانین اقدام به گرفتن سفارش ترجمه های تخصصی و عمومی کنید .در این سایت میتوانید تمامی خدمات ترجمه و یا بخشی از آن را انجام دهید . ترجمه ها باید به صورت دقیق باشد . شرایط بیشتر و دقیق تر را میتوانید در صفحه استخدام مترجم بخوانید .

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *