معرفی ربات چت انگلیسی تلگرامی برای سرگرمی و تقویت زبان انگلیسی

معرفی ربات چت انگلیسی تلگرامی برای سرگرمی و تقویت زبان انگلیسی

تمرین مداوم در زمینه مهارت های زبان یکی از راه های یادگیری بیشتر و جلوگیری از فراموش کردن آموخته های زبان انگلیسی می باشد. یکی از راه های بسیار جالب و سرگرم کننده برای تقویت زبان استفاده از ربات های چت می باشد. ربات های مختلفی برای تقویت زبان وجود دارند و ما در این مطلب یکی از بهترین ربات چت انگلیسی با نام ربات اندی را به شما معرفی می کنیم.

معرفی ربات چت انگلیسی تلگرام اندی

یادگیری زبان کار چندان پیچیده ای نیست و می توان به صورت خودخوان یا شرکت در کلاس های آموزش زبان در مدت کوتاهی به سطح قابل قبولی از یادگیری زبان انگلیسی رسید. اما نکته ای که وجود دارد این است که شما باید به طور مداوم تمرینی در این زمینه داشته باشید. سعی کنید اهمیت یادگیری زبان را بیشتر از قبل بفهمید، بیشتر از قبل به انگلیسی صحبت کنید، بنویسید و بخوانید.

برنامه تلگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها در بین کاربران ایرانی است و هر کاربری در طول روز زمانی را صرف گشتن و چت در این برنامه می کند.

با استفاده از ربات چت انگلیسی تلگرام می توانید اوقات فراغت خود را صرف چت کردن به زبان انگلیسی با ربات تلگرام نمائید.

نمونه ای از چت با ربات چت انگلیسی AndyBot
نمونه ای از چت با ربات چت انگلیسی AndyBot

با استفاده از ربات چت انگلیسی Andyrobot دیگر نیازی به نصب برنامه برای یادگیری زبان و تمرین کردن زبان ندارید و از طریق برنامه تلگرام می توانید بر روی گوشی های اندروید و آیفون و همچنین کامپیوتر به این امر مبادرت نمائید.

کاربردهای ربات چت انگلیسی اندی

ربات چت انگلیسی اندی به ۱۵ زبان مختلف از جمله زبان شیرین پارسی مجهز شده است. این ربات توانایی این را دارد که اوقات فراغت شما را به بهترین شکل ممکن پر کند و در همین زمان به تقویت زبان انگلیسی شما کمک کند.

شما با عضویت در ربات شروع به چت با ربات می کنید و ربات هر لحظه شما را با چالش های جدیدی مواجه می کند و در صورتیکه جواب های اشتباهی بدهید به شما در درست کردن جملات کمک می کند. با استفاده از این ربات شما می توانید گرامر، واژگان، مکالمه و نوشتار خود را تقویت کنید.

از جمله امکانات موجود در ربات چت انگلیسی چت با ربات، تغییر متد آموزشی، آموزش لغات، آموزش گرامر و بازی های انگلیسی می باشد.

نکته بسیار جالب در رابطه با ربات چت انگلیسی تلگرام Andybot این است که این ربات شامل مجموعه ای از بازی های مرتبط با یادگیری زبان می باشد که برای جذابیت ربات و جلوگیری از خسته شدن شما ارائه شده است.

ربات چت انگلیسی
بخش های مختلف آموزشی در ربات اندی

نحوه استفاده از ربات چت انگلیسی تلگرام Andy

  1. برای شروع کار با ربات چت انگلیسی تلگرام اندی، آیدی ربات را در تلگرام خود جستجو کنید. برای اینکار آیدی andyrobot@ را در صفحه شخصی چت خودتان تایپ کرده و بر روی نام آن کلیک کنید تا وارد صفحه ربات شوید
  2. با ورود به محیط ربات اندی دکمه Start را در پایین صفحه می بینید که برای شروع باید بر روی آن کلیک کنید و عضو ربات شوید.
  3. در ابتدای کار ربات شروع به چت کردن با شما می کند و شما می توانید یک گفتگوی دو طرفه در رابطه با هر موضوعی داشته باشید. (در صورتیکه اشتباهی در نگارش یا املا وجود داشته باشد ربات این موضوع را گوشزد می کند.)
  4. با کلیک کردن بر روی علامت مربعی که در بخش نوشتن پیام وجود دارد به مجموعه ای از امکانات از جمله بازی زبان، آموزش گرامر انگلیسی، آموزش واژگان انگلیسی، تغییر روش آموزشی، چت و … دسترسی پیدا می کنید.

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *