ارائه ترجمه سریع و با کیفیت بالا به کاربران در مترجم وان

ارائه ترجمه سریع و با کیفیت بالا به کاربران در مترجم وان

ترجمه سریع دغدقه بسیاری از افراد به خصوص شرکت های بازرگانی و دانشجویان می باشد. این افراد به علت مسائلی همچون زمانبندی نامناسب، مسائل غیرمترقبه و … وقت کافی برای ترجمه مقالات و وب سایت ها نداشته و نیاز به این دارند که متون مدنظرشان در کمترین زمان ممکن ترجمه شوند. پیدا کردن یک دارالترجمه، سایت ترجمه آنلاین یا شرکت خوب دغدقه مهمی است و ما در این مطلب نکات انتخاب سایت مناسب برای ترجمه سریع و آنلاین را ارائه می دهیم.

ترجمه سریع

ترجمه سریع و دقیقدر واقع اینکه شما سفارش خود را تا لحظه آخر نگه دارید کار درستی نیست چرا که ممکن است در زمان مناسب سایت ترجمه ای را پیدا نکنید که بتواند کار شما را به موقع تحویل دهد. یا حتی ممکن است کارتان را به موقع تحویل بگیرید اما کیفیت چندانی نداشته باشد.

با این وجود ترجمه سریع یک آپشن در برخی سایت ها یا شرکت های مترجم می باشد که این موضوع را به عنوان یک گزینه برای موارد خاص در سیستمشان در نظر گرفته اند.

در ترجمه سریع بایستی کیفیت ترجمه و انتقال خوب مفاهیم همچنان ملموس باشد و نباید این موضوع خللی در کیفیت کار مترجم ایجاد کند. تمام این ها با داشتن تجربه حاصل می شود بنابراین استفاده از علم مترجمین با تجربه در این بخش پررنگ است.

یکی از نیازهای مهم برای ترجمه سریع و با کیفیت این است که مترجم رشته تحصیلی و تخصصی در راستای متن موجود داشته باشد. این موضوع باعث می شود که مترجم زمان زیادی برای درک اصلاحات تلف نکرده و بتواند متون موجود را در سریع ترین زمان درک و ترجمه کند.

ترجمه سریع با مترجم وان
ترجمه سریع بایستی توسط مترجم با تخصص تحصیلی در زمینه فایل مورد ترجمه صورت بگیرد.

روش های ترجمه سریع

ترجمه سریع می تواند به دو صورت انجام شود. روش اول این است که مترجمی که وقت آزاد زیادی دارد در طول یک یا چند روز به صورت فشرده به ترجمه سریع مقاله شما بپردازد و سر موعد مقرر ترجمه با کیفیت خوب ارائه گردد.

روش دوم که تنها در موارد خیلی خیلی سریع انجام می شود استفاده از چند مترجم همزمان برای ترجمه بخش های مختلف کتاب یا مقاله می باشد که البته در ترجمه سریع به روش دوم سعی می شود از مترجمان متخصص استفاده شود تا کمترین خطایی در ترجمه ایجاد نشود.

ترجمه سریع در مترجم وان

ترجمه سریع معمولا در مشاغلی همچون شرکت های بازرگانی که نیازمند مکاتبات روزانه و ترجمه سایت های انگلیسی زبان هستند و همچنین دانشجویان و اساتید تحصیلات تکمیلی که مقالات و کتاب های انگلیسی زیادی را مطالعه می کنند بیشترین کاربرد را دارد.

این قشر از عزیزان بخش زیادی از مجموع مشتریان مترجم وان را تشکیل می دهند و به همین علت مترجم وان نیز امکانی برای شرایط کمبود وقت مشتریان در نظر گرفته است.

مترجم وان تضمین می دهد که کیفیت ترجمه در ترجمه عادی و ترجمه سریع هیچ تفاوتی با هم نداشته و ارائه ترجمه با کیفیت عالی همیشه جزو مهم ترین اهداف تیم مترجم وان بوده است. این تضمین به دلیل داشتن ده ها مترجم در زمینه های تحصیلی مختلف که توانایی و تجربه کاری بالایی دارند داده می شود.

ترجمه سریع در مترج موان
فایل نهایی ترجمه در مترجموان به صورت تایپ شده ارائه می شود.

با این وجود متن نهایی ترجمه به صورت تایپ شده در قالب فایل ورد به ایمیل شما ارسال می‌شود و در صورت عدم رضایت از کیفیت کار و تشخیص قصور مترجم به این موضوع رسیدگی شده و ترجمه انجام شده مجددا مورد بازبینی سریع قرار می گیرد.

هزینه ترجمه سریع به میزان خیلی کمی با هزینه ترجمه عادی فرق دارد و این هزینه به پاس تلاش مترجم به طور کامل به وی داده می شود، چرا که تلاش بیشتر و خدمت صادقانه نیاز به حداقل تشکری دارد.

مراحل سفارش ترجمه سریع در مترجم وان

جهت سفارش ترجمه سریع در مترج موان بایستی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. وارد سایت مترجم وان شده و در منوی بالای صفحه به دنبال محاسبه هزینه بگردید و آن را انتخاب کنید. (جهت دسترسی سریع به صفحه محاسبه هزینه مترجم وان میتوانید بر روی لینک ارائه شده کلیک کنید.
  2. در صفحه محاسبه هزینه اطلاعات سفارشتان را بر طبق گزینه های خواسته شده وارد کنید. برای مثال نوع ترجمه از نظر تخصصی بودن یا عمومی بودن و کیفیت ترجمه ای که می خواهید را نیز ذکر کنید.
  3. در بخش “زمان تحویل” سه گزینه عادی، نیمه فوری و فوری وجود دارد که با توجه به میزان فوری بودن کارتان یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.
  4. پس از پر کردن تمام فیلدها بر روی دکمه “محاسبه هزینه” کلیک کرده و سپس وارد فاز سفارش ترجمه شوید.

درباره نویسنده: amiryami

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *